AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK
Grochowa 2/49 15-423 Białystok
856544562 ammarch@wp.pl

AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Grochowa 2/49,
15-423 Białystok
os. Centrum

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.ammarch.pl

Branże:

Budowlane, architektoniczne i przemysłowe

,

Wystroju wnętrz

,

Terenów zielonych

,

Nadzory (budowlane, techniczne, inwestycyjne)

,

Wyposażenie placów zabaw

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
Studio świadczy usługi w zakresie: projektowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, projektowanie wnętrz, adaptacje poddaszy, aranżacje wnętrz mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznych, modernizacji oraz rozbudowy budynków, wyposażenia wnętrz.arch


Tworzymy projekty:

 • architektoniczne

 • urbanistyczne

 • wnętrz

 • terenów zielonych

 • modernizacji budynków.

 • budynków użyteczności publicznej

 • budynków przemysłowych

 • budynków mieszkaniowych wielorodzinnych i jednorodzinnych

 • adaptacji, remontów i renowacji istniejących obiektów.
Zachęcamy Państwa do skontaktowania się ze Studiem Architektonicznym Amm z Białegostoku. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, deweloperów i osób prywatnych. Stawiamy na oryginalność oraz funkcjonalność każdego projektu. Są one wykonywane dokładnie i terminowo. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Projektując jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z Klientem - uwzględniając i szanując każdą jego sugestię.Czekamy na Klientów w biurze projektowym w Białymstoku. Polecamy także kontakt drogę telefoniczną bądź e-mailową. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania i udzielimy praktycznych porad. Czekamy również na zgłoszenia firm oraz inwestorów - zapraszamy do nawiązania z nami długotrwałej i owocnej współpracy.Skontaktuj się z architektem już dziś i wspólnie stwórzmy wymarzony projekt domu! Dobry projekt to podstawa udanej inwestycji!


arch


Amm Studio Architektoniczne działa w branży budowlanej już od ponad 20 lat. Przez ten czas nasze biuro projektowe rozwijało się, zdobyliśmy wiele praktycznych doświadczeń, zyskaliśmy grono stałych Klientów i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Zrealizowaliśmy wiele przeróżnych projektów. Nasze plany, obliczenia, rysunki przestały już istnieć tylko na papierze technicznym - przemieniły się w prawdziwe budowle - począwszy od domków jednorodzinnych, po siedziby firm, centra handlowe, osiedla mieszkaniowe czy zamieszkałe dziś apartamentowce. Przeprowadziliśmy także aranżacje terenów zielonych, byliśmy konsultantami przy remontach i projektowaliśmy wnętrza mieszkań oraz pomieszczenia przemysłowe. Przykładowe realizacje oraz projekty budynków o różnym zastosowaniu znajdą Państwo w zakładkach obok.Prezentujemy gotowe wizualizacje domów. Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów oraz ich realizacji, ukazujących jak prezentują się już gotowe osiedla czy siedziby firm - zrealizowane według koncepcji naszych inżynierów architektów.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami naszego biura architektonicznego. Umieszczamy tu przykładowe projekty domów jednorodzinnych. Specjalnością studia AMM są projekty architektoniczne i urbanistyczne. Zajmujemy się również projektowaniem domów wielorodzinnych, budynków mieszkalnych, przemysłowych i użytku publicznego. Wykonujemy projekty od podstaw - zaprojektujemy Państwa wymarzony dom, mieszkanie, zrobimy projekt remontu, modernizacji czy renowacji budynku oraz zaaranżujemy wnętrza, a także zadbamy o aranżację ogrodów i całych terenów zielonych.Każdy projekt wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie. Projektujemy dopiero po konsultacji z Klientem i wykonaniu odpowiednich obliczeń oraz wymiarów. Uwzględnimy wszelkie Państwa wizje, służymy fachową poradą, a także dysponujemy gotowymi już projektami domów. Projekty domów – dostępne w naszej siedzibie w Białymstoku, jak również częściowo na stronie internetowej - pozwolą Państwu znaleźć odpowiednie inspiracje i rozwiązanie dla siebie.
Dane kontaktowe:AMM Studio Architektoniczne

arch. Krzysztof Brański

ul. Ogrodniczki 19

15-763 Białystok

Tel. 85 65 44 562

kom. 600 499 954

E-mail: ammarch@wp.pl

ZAPRASZAMY !!!Specjalizacje

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Terenów zielonych
PROJEKTY TERENÓW ZIELONYCH, ARANŻACJE TERENÓW ZIELONYCH

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Budowlane, architektoniczne i przemysłowe
PROJEKTY WNĘTRZ, PROJEKTY DOMÓW, PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH, DOKUMENTACJE BUDOWLANE, EKSPERTYZY TECHNICZNE, EKSPERTYZY BUDOWLANE, URBANISTYKA, PROJEKTY PLACÓW ZABAW, PROJEKTY BUDOWLANE, INWENTARYZACJE BUDOWLANE, DORADZTWO BUDOWLANE, ARCHITEKCI

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Nadzory (budowlane, techniczne, inwestycyjne)
NADZORY TECHNICZNE, NADZORY INWESTYCYJNE, NADZORY BUDOWLANE, DORADZTWO INŻYNIERSKIE

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Wystroju wnętrz
WYSTRÓJ WNĘTRZ, ARANŻACJE SKLEPÓW, ARANŻACJE MIESZKAŃ, ARANŻACJE HOTELI, ARANŻACJE BIUR, ARANŻACJE BANKÓW


SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA Wyposażenie placów zabaw
ARANŻACJE PLACÓW ZABAW


 

Opinie

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do tego profilu

  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę