AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK
Grochowa 2/49 15-423 Białystok
856544562 ammarch@wp.pl

AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Grochowa 2/49,
15-423 Białystok
os. Centrum

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.ammarch.pl

Branże:

Budowlane, architektoniczne i przemysłowe

,

Wystroju wnętrz

,

Terenów zielonych

,

Nadzory (budowlane, techniczne, inwestycyjne)

,

Wyposażenie placów zabaw

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
Studio świadczy usługi w zakresie: projektowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, projektowanie wnętrz, adaptacje poddaszy, aranżacje wnętrz mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznych, modernizacji oraz rozbudowy budynków, wyposażenia wnętrz.arch


Tworzymy projekty:

 • architektoniczne

 • urbanistyczne

 • wnętrz

 • terenów zielonych

 • modernizacji budynków.

 • budynków użyteczności publicznej

 • budynków przemysłowych

 • budynków mieszkaniowych wielorodzinnych i jednorodzinnych

 • adaptacji, remontów i renowacji istniejących obiektów.
Zachęcamy Państwa do skontaktowania się ze Studiem Architektonicznym Amm z Białegostoku. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, deweloperów i osób prywatnych. Stawiamy na oryginalność oraz funkcjonalność każdego projektu. Są one wykonywane dokładnie i terminowo. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Projektując jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z Klientem - uwzględniając i szanując każdą jego sugestię.Czekamy na Klientów w biurze projektowym w Białymstoku. Polecamy także kontakt drogę telefoniczną bądź e-mailową. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania i udzielimy praktycznych porad. Czekamy również na zgłoszenia firm oraz inwestorów - zapraszamy do nawiązania z nami długotrwałej i owocnej współpracy.Skontaktuj się z architektem już dziś i wspólnie stwórzmy wymarzony projekt domu! Dobry projekt to podstawa udanej inwestycji!


arch


Amm Studio Architektoniczne działa w branży budowlanej już od ponad 20 lat. Przez ten czas nasze biuro projektowe rozwijało się, zdobyliśmy wiele praktycznych doświadczeń, zyskaliśmy grono stałych Klientów i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Zrealizowaliśmy wiele przeróżnych projektów. Nasze plany, obliczenia, rysunki przestały już istnieć tylko na papierze technicznym - przemieniły się w prawdziwe budowle - począwszy od domków jednorodzinnych, po siedziby firm, centra handlowe, osiedla mieszkaniowe czy zamieszkałe dziś apartamentowce. Przeprowadziliśmy także aranżacje terenów zielonych, byliśmy konsultantami przy remontach i projektowaliśmy wnętrza mieszkań oraz pomieszczenia przemysłowe. Przykładowe realizacje oraz projekty budynków o różnym zastosowaniu znajdą Państwo w zakładkach obok.Prezentujemy gotowe wizualizacje domów. Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów oraz ich realizacji, ukazujących jak prezentują się już gotowe osiedla czy siedziby firm - zrealizowane według koncepcji naszych inżynierów architektów.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami naszego biura architektonicznego. Umieszczamy tu przykładowe projekty domów jednorodzinnych. Specjalnością studia AMM są projekty architektoniczne i urbanistyczne. Zajmujemy się również projektowaniem domów wielorodzinnych, budynków mieszkalnych, przemysłowych i użytku publicznego. Wykonujemy projekty od podstaw - zaprojektujemy Państwa wymarzony dom, mieszkanie, zrobimy projekt remontu, modernizacji czy renowacji budynku oraz zaaranżujemy wnętrza, a także zadbamy o aranżację ogrodów i całych terenów zielonych.Każdy projekt wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie. Projektujemy dopiero po konsultacji z Klientem i wykonaniu odpowiednich obliczeń oraz wymiarów. Uwzględnimy wszelkie Państwa wizje, służymy fachową poradą, a także dysponujemy gotowymi już projektami domów. Projekty domów – dostępne w naszej siedzibie w Białymstoku, jak również częściowo na stronie internetowej - pozwolą Państwu znaleźć odpowiednie inspiracje i rozwiązanie dla siebie.
Dane kontaktowe:AMM Studio Architektoniczne

arch. Krzysztof Brański

ul. Ogrodniczki 19

15-763 Białystok

Tel. 85 65 44 562

kom. 600 499 954

E-mail: ammarch@wp.pl

ZAPRASZAMY !!!Specjalizacje

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Budowlane, architektoniczne i przemysłowe
PROJEKTY WNĘTRZ, PROJEKTY DOMÓW, PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH, DOKUMENTACJE BUDOWLANE, EKSPERTYZY TECHNICZNE, EKSPERTYZY BUDOWLANE, URBANISTYKA, PROJEKTY PLACÓW ZABAW, PROJEKTY BUDOWLANE, INWENTARYZACJE BUDOWLANE, DORADZTWO BUDOWLANE, ARCHITEKCI

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Nadzory (budowlane, techniczne, inwestycyjne)
NADZORY TECHNICZNE, NADZORY INWESTYCYJNE, NADZORY BUDOWLANE, DORADZTWO INŻYNIERSKIE

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Wystroju wnętrz
WYSTRÓJ WNĘTRZ, ARANŻACJE SKLEPÓW, ARANŻACJE MIESZKAŃ, ARANŻACJE HOTELI, ARANŻACJE BIUR, ARANŻACJE BANKÓW

PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY Terenów zielonych
PROJEKTY TERENÓW ZIELONYCH, ARANŻACJE TERENÓW ZIELONYCH


SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA Wyposażenie placów zabaw
ARANŻACJE PLACÓW ZABAW


 

Opinie

 
dodaj opinię
  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę