BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATE
Morelowa 6 15-694 Białystok-Fasty
605365615 witold.choinski@wp.pl

BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATE

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Morelowa 6,
15-694 Białystok-Fasty
os. Dziesięciny I

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.oyama-karate.bialystok.pl

Branże:

Kursy, szkolenia

,

Obiekty i kluby sportowe

,

Fitness, siłownie

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Oyama Karate

Zdrowie. Bezpieczeństwo. Sukces.

Jesteśmy klubem sportowym działającym w Białymstoku od 1993 r., licencjonowanym przez Polską Federację Karate i OYAMA Międzynarodową Federację Karate.

Posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi.Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i specjalistycznym dziewczęta oraz chłopcy są zdrowsi, a także robią większe postępy w nauce. Na treningu uczą się samodyscypliny, poszanowania starszych, a przede wszystkim wiary w siebie. Stają się odporniejsi na wszelkie przeciwności oraz negatywny wpływ środowiska.Cechą wyróżniającą styl OYAMA spośród innych szkół karate jest duża skuteczność w samoobronie.5 miejsce w Rankingów najlepszych klubów sportowych Oyama Karate w Polsce w 2012r.

6 miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych klubów OYAMA KARATE w Polsce w 2011r.Zapraszamy i zachęcamy dziewczęta.Treningi OYAMA KARATE pozwolą Ci ukształtować ładną sylwetkę i poczuć się bezpiecznie.Ćwicząc OYAMA KARATE realizujesz swoje ambicje sportowe, czujesz się bezpiecznie i zdrowo, nie sięgasz po narkotyki i alkohol.Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego

25 lat Białostockiego Klubu Oyama Karate.

Zajęcia OYAMA karate dla dzieci odbywają się:

 • w Szkole Podstawowej Nr. 34 ul. Pogodna 12 w poniedziałki i piątki od 17.00 do 18.00.

 • w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr. 4 ul. Porzeczkowa 11 w ponniedziałki i czwartki od 18.30 do 19.30.

 • w Białostockim Ośrodku Wschodnich Sztuk Walki ul. Węglowa 10 w poniedziałki od 19.30 do 20.30 i piątki od 19.30 do 20.30.


Zajęcia OYAMA KARATE Grupa młodzieży i dorosłych odbywają się w Białostockim Ośrodku Wschodnich Sztuk Walki ul. Węglowa 10 w Białymstoku:

 • Poniedziałek - godz. 19:30-20:30

 • Piątek - godz. 19:30-20:30
Uwaga!

Do udziału w treningach konieczne jest zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia (przychodnia lekarska, lekarz rodzinny, przychodnia sportowa) oraz zgoda rodziców w przypadku osób nieletnich.

Obowiązujący strój w grupach początkujących: spodnie od dresu, koszulka.Założycielem, trenerem i prezesem Białostockiego Klubu Oyama Karate jest Witold Choiński, który prowadzi klub od 25 lat i posiada 6 dana, jest członkiem Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, posiada licencję OYAMA Międzynarodowej Organizacji Karate.

Zaczął uprawiać karate Kyokushinkai w 1978 roku. W 1993r. założył Białostocki Klub Oyama Karate, w którym rozpoczął szkolenie nowych adeptów Oyama Karate.

Reprezentował Polskę na Światowym Turnieju Oyama Karate w Nowym Jorku w 1995r. w USA, na którym pomyślnie dotarł do drugiej rundy. Aktualnie pełni funkcję wiceprezesa Oyama Polskiej Federacji Karate oraz prezesa Białostockiego Klubu Oyama Karate.31 maja 2009 r. został nagrodzony przez Prezydenta Miasta Białegostoku za bardzo dobre wyniki zawodników klubu w Mistrzostwach Europy w Bydgoszczy.

12 października 2009 r. został nagrodzony przez Prezydenta Miasta Białegostoku statuetką "Nauczyciel Mądry Sercem".

28 maja 2010 r. otrzymał nagrodę od Prezydenta Miasta Białegostoku za trzecie miejsce w kategorii "Najlepszy Trener".

W maju 2011 roku w Białymstoku Klub zorganizował XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w walkach pełnokontaktowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.Zawodnicy klubu zdobyli ok. 50 medali Mistrza Polski

Serdecznie zapraszamy!Specjalizacje

NAUKA, OŚWIATA Kursy, szkolenia
KURSY SZTUK WALKI, KURSY SAMOOBRONY


SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA Fitness, siłownie
SZTUKI WALKI KARATE

SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA Obiekty i kluby sportowe
KLUBY KARATE, KLUBY SPORTOWE


 

Opinie

 
dodaj opinię
  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę