BOST ZAKŁAD MIĘSNY JAKIM BOGDAN, JAKIM STANISŁAW S.J.
Lipowa 48 18-106 Turośń Kościelna
856505295 biuro@jakimbost.pl

BOST ZAKŁAD MIĘSNY JAKIM BOGDAN, JAKIM STANISŁAW S.J.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Lipowa 48,
18-106 Turośń Kościelna
os.

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.jakimbost.pl

Branże:

Mięso, wędliny, ubojnie

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
bost<br /><br/>

Zakład Mięsny BOST
Początek istnienia firmy to 1995 rok. Założycielami i kontynuatorami przedsięwzięcia są bracia Bogdan i Stanisław Jakim. Domeną ich działalności jest skup żywych zwierząt rzeźnych (trzoda, bydło), ubój i sprzedaż podzielonego mięsa.
Malutkimi kroczkami z małej działalności BOST rozwinął się w spółkę jawną, zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Dzięki przyświecającej idei właścicieli sprostania wymogom rynkowym, a przede wszystkim preferencjom okolicznych klientów, firma zyskiwała i nadal zyskuje wiernych kontrahentów, tak indywidualnych, jak i prowadzących własne działalności. Zakład Mięsny "BOST" stał się zaufanym i stabilnym partnerem na lokalnym rynku mięsa.Priorytetem działalności firmy jest zadowolenie klientów tak dostawców jak i odbiorców

Zakład współpracuje z lokalnymi producentami trzody chlewnej i bazuje przede wszystkim na rynku województwa podlaskiego, wspierając jego rozwój…co jest dla współwłaścicieli nadrzędna sprawą. Dzięki temu zaufało im wielu klientów, którzy chętnie nawiązują z firmą współpracę i są najlepszą reklamą dla "BOST"- a.Zakład posiada wdrożony system HACCP i jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym PIW, przez co gwarantuje swoim klientom bezpieczny produkt, pochodzący ze sprawdzonego i wiarygodnego źródła – od podlaskich rolników.Od 1 kwietnia 2011 roku Bracia rozpoczęli realizacje swojej życiowej pasji… Produkcję wędlin, wytwarzanych metodami tradycyjnymi, które cieszą się wielką popularnością wśród odwiedzających przyzakładowy sklep klientów.W 2011 roku Firma objęła patronatem drużynę piłki ręcznej działającą przy Zespole Szkół w Turośni Kościelnej.


bost<br /><br/>
Hurt, Detal, Produkcja:

- skup trzody chlewnej, bydła i cieląt

- ubój i rozbiór na elementy trzody, bydła i cieląt

- produkcja wędlin, kiełbas metodą tradycyjną oraz wyrobów garmażeryjnych
SKLEP PRZYZAKŁADOWY BOST

sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 06.30 - 18.00, w soboty w godz. 06.30 - 14.00

- sprzedaż mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz wędlin produkowanych metodą tradycyjną.

- sprzedaż przypraw, osłonek do produkcji


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!

 

Opinie

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do tego profilu

  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę