POPULARNA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE W. POPŁAWSKI
Kolejowa 15-701 Białystok
856618350 popularna@zetobi.com.pl

POPULARNA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE W. POPŁAWSKI

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Kolejowa,
15-701 Białystok
os. Przydworcowe

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.popularna.pl

Branże:

AGD części zamienne

,

AGD zmechanizowane

,

Chłodnictwo przemysłowe

,

Klimatyzacja

,

Chłodzenie wody

,

Gazy techniczne

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
PHU Popularna z centralą w Warszawie specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych AGD, komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Funkcjonujemy na rynku od 1990 roku, cały okres naszej działalności to czas intensywnej nauki i dynamicznego rozwoju. Działalność opieramy na nowoczesnych systemach zarządzania firmą, wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, konsekwencji w działaniach ukierunkowanych na stały rozwój.Oferujemy:

- części zamienne do: pralek, lodówek, odkurzaczy, robotów kuchennych i innych sprzętów AGD

- chłodnictwo: agregaty, chłodnice, automatyka chłodnicza, freony

- klimatyzacja: klimatyzatory, oprzyrządowanie do montażu, rury, wspornikiNasze atuty

Fachowe doradztwo techniczne, szybka reakcja na potrzeby klientów, najwyższa jakość towarów i atrakcyjne cenyCentrala w Warszawie, ul. Kleszczowa 16.

Osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, cieszymy się uznaniem i zaufaniem , zwiększamy zatrudnienie i obroty, bazujemy na własnym kapitale i wieloletniej znajomości branży. Oferujemy zawsze najwyższy poziom usług, stały i doświadczony zespół pracowników pozwala sprawnie i kompleksowo obsługiwać naszych Klientów.Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, nasze usługi oferujemy również w innych miastach kraju poprzez filie w Lublinie, Białymstoku oraz Olsztynie. Jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do każdego Klienta w kraju jak i za granicą!Dotychczasowe sukcesy, to konsekwencja ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, zaspokajanie wszystkich potrzeb i wymagań Klientów, a także, dzięki pracownikom, którzy kształtują nasz wizerunek w codziennych relacjach z Klientem. Jesteśmy dystrybutorem wielu krajowych jak i zagranicznych producentów; Whirlpool, Danfoss, Aspen, Amica, Ariston, Refco, Tecumsech, Spa, Fach, Indesit, Selfa, Mera, Pnefal, Światowit Ebrille, Ibermatic, Hisense, Indesit, Feinrohren i wiele innych.Stale powiększamy nasza ofertę, dbamy o najlepszą jakość oferowanych towarów, ponad 10 000 pozycji dostępnych "od ręki". Jesteśmy gotowi realizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia, nowoczesne rozwiązania logistyczne pozwalają realizować je w jak najkrótszym czasie.


Specjalizacje

ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO AGD zmechanizowane
AGD ZMECHANIZOWANE

ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO AGD części zamienne
AGD-CZĘŚCI, ŻELAZKA-CZĘŚCI, ZMYWARKI DO NACZYŃ-CZĘŚCI, ZAMRAŻARKI-CZĘŚCI, WORKI DO ODKURZACZY, WĘŻE DO PRALEK, TOSTERY-CZĘŚCI, SUSZARKI DO ŻYWNOŚCI ELEK.-CZĘŚCI, SUSZARKI DO WŁOSÓW-CZĘŚCI, SOKOWIRÓWKI-CZĘŚCI, ROBOTY KUCHENNE-CZĘŚCI, PRODIŻE-CZĘŚCI, PRALKI-CZĘŚCI, PIEKARNIKI-CZĘŚCI, OPIEKACZE-CZĘŚCI, OKAPY KUCHENNE-CZĘŚCI, ODKURZACZE-CZĘŚCI, NOŻE DO MASZYNEK, MŁYNKI DO KAWY-CZĘŚCI, MIKSERY AGD-CZĘŚCI, MASZYNKI DO MIĘSA ELEKTRYCZNE-CZĘŚC, MALAKSERY-CZĘŚCI, LODÓWKI-CZĘŚCI, KUCHENKI-CZĘŚCI, KRAJALNICE ELEKTRYCZNE-CZĘŚCI, KOMBIWARY-CZĘŚCI, GOFROWNICE-CZĘŚCI, FRYTKOWNICE-CZĘŚCI, FROTERKI-CZĘŚCI, FILTRY DO POCHŁANIACZY KUCHENNYCH, FILTRY DO OKAPÓW KUCHENNYCH, FILTRY DO ODKURZACZY, EKSPRESY DO KAWY HERBATY - CZĘŚCI, DEPILATORY-CZĘŚCI, MASZYNY DO SZYCIA DOMOWE-CZĘŚCI, CZAJNIKI ELEKTRYCZNE-CZĘŚCI, CZAJNIKI BEZPRZEWODOWE-CZĘŚCI, CHŁODZIARKI-CZĘŚCI


WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, CHŁODNICTWO Chłodzenie wody
CHŁODNIE HYBRYDOWE, CHŁODNIE WYPARNE, CHŁODNIE WENTYLATOROWE

WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, CHŁODNICTWO Chłodnictwo przemysłowe
AUTOMATYKA CHŁODNICZA, AGREGATY CHŁODNICZE

WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, CHŁODNICTWO Klimatyzacja
KLIMATYZATORY, KLIMATYZACJE POMIESZCZEŃ, INSTALACJE KLIMATYZACYJNE


SUROWCOWO-MATERIAŁOWA Gazy techniczne
FREONY


 

Opinie

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do tego profilu

  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę