PROARCHIV KRZYSZTOF TROCHIMOWICZ
15 15-592 Białostoczek K/Kurian
856760707 biuro@proarchiv.pl

PROARCHIV KRZYSZTOF TROCHIMOWICZ

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

15,
15-592 Białostoczek K/Kurian
os.

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://proarchiv.pl

Branże:

Informatyka

,

Likwidacja skutków zanieczyszczeń

,

Porządkowe usługi

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
PROARCHIV

Witamy w ProArchiw
Naszą domeną jest profesjonalna archiwizacja dokumentów a także prowadzenie wszystkich procesów związanych z obiegiem informacji. Skutecznie wspieramy naszych kontrahentów, ułatwiając funkcjonowanie przedsiębiorstw i wprowadzając porządek do licznie gromadzonych archiwów. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie podnoszony poziom wiedzy w zespole sprawiają, że Proarchiv jest dziś nowoczesną odpowiedzią na potrzeby każdego rozwijającego się podmiotu gospodarczego.O zarządzaniu informacją wiemy wszystko. Projektujemy i wykonujemy wszystkie działania związane z takimi zagadnieniami jak archiwizacja dokumentów – tradycyjna oraz elektroniczna, przenoszenie archiwów, tworzenie i zarządzanie magazynami danych. Dzięki opracowanym unikalnym procedurom, firma Proarchiv może oferować usługi najwyższej jakości. Rekomendacje od zadowolonych klientów i duże zainteresowanie naszym portfolio utwierdzają nas w przekonaniu, że w dziedzinie takiej jak archiwizacja dokumentów Białystok potrzebuje profesjonalnego wsparcia.

PROARCHIV


Dla naszych kontrahentów oferujemy sprawdzone i efektywne procedury, usprawaniające funkcjonowanie firmy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za właściwe magazynowanie dokumentacji, za jakościowe jej archiwizowanie i terminowe niszczenie. Jesteśmy w stałym kontakcie z kontrahentami, na bieżąco przekazując informacje i odpowiadając na aktualne potrzeby.Proarchiv to wiele lat doświadczeń, doskonałe relacje z klientami, gruntowna wiedza na temat najnowocześniejszych rozwiązań i świetne zaplecze magazynowo – logistyczne.Słowem – wszystko, czego potrzebuje Twoja firma by efektywniej zarządzać dokumentacją.PROARCHIV

Nasze usługi
 • Archiwizacja dokumentów

 • Niszczenie dokumentów

 • Przechowywanie dokumentów

 • Przechowywanie rzeczy

 • Przeprowadzka archiwum

 • Skanowanie dokumentów

 • Utylizacja odpadów elektronicznych

 • E-listyNasz zespół o zarządzaniu informacją wie wszystko. Od usprawniania przepływu informacji w firmie i tradycyjnych form archiwizacji, poprzez budowanie i przenoszenie magazynów zawierających dane – aż po nowoczesne i najbezpieczniejsze formy digitalizacji dokumentów.
Nasze działania są zgodne z normami unijnymi, a także z naszą wewnętrzną polityką ekologiczną. Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją – a także niszczenie akt, odbywa się w oparciu o obowiązujące standardy. Nasi klienci mają pewność, że zarządzamy ich danymi w sposób pewny, niezawodny, odpowiedzialny.


Nasza firma stosuje się do norm i przepisów obowiązujących we wszystkich krajach europejskich. Stawiamy na wysoki standard obsługi klienta i jego zadowolenie – dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie bardzo wymagających procedur dotyczących archiwizowania, organizowania oraz niszczenia dokumentacji.
www.proarchiv.pl

ZAPRASZAMY !!
 

Opinie

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do tego profilu

  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę