SPECJALISTYCZNY SKLEP Z PRODUKTAMI DO ZWALCZANIA SZKODNIKÓW MARAND S.C. ANDRZEJ WYSZYŃSKI, WIOLETTA AMBROŻEJ BIAŁYSTOK
Gen. Władysława Andersa 40 15-685 Białystok
505181691 biuro@marand-ddd.pl

SPECJALISTYCZNY SKLEP Z PRODUKTAMI DO ZWALCZANIA SZKODNIKÓW MARAND S.C. ANDRZEJ WYSZYŃSKI, WIOLETTA AMBROŻEJ BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Adres i dane kontaktowe:

Gen. Władysława Andersa 40,
15-685 Białystok
os. Bacieczki

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.marand-ddd.pl

Branże:

AGD plastiki, garnki, akcesoria

,

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
MARAND S.C. DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, DERATYZACJA BIAŁYSTOK-PODLASIE

Znajdziesz nas w nowej Hali nr 3 lok 341

Podlaskiej Giełdy Rolno-Towarowej

ul. Generała Władysława Andersa 40 w Białymstoku


Usługi:

Jeśli chcesz żyć i pracować w środowisku wolnym od gryzoni, owadów, które są głównymi przenosicielami organizmów chorobotwórczych, wirusów, bakterii, grzybów powodujących infekcje, uczulenia oraz niszczą wytwarzane przez człowieka produkty – skorzystaj z naszych usług.
Szeroki wybór

- pułapek na insekty

- pułapek na gryzonie

- lepy do lamp

- lepy na insekty

- lepy na gryzonie

- preparaty do dezynsekcji

- preparaty do dezynfekcji rąk

- preparaty do dezynfekcji powierzchni

- i wiele innych produktówFirma MARAND działa zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i korzysta z integrowanych metod zwalczania szkodników ( IPM - Integrated Pest Managment ). Ukończyliśmy specjalistyczne szkolenia z zakresu DDD. Legitymujemy się certyfikatami z ukończonych kursów. Świadczymy usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji, rozpoznawania insektów oraz pomoc przy wdrażaniu systemu HACCP. Pomagamy zwalczać szkodniki gospodarcze i sanitarne, a także zabezpieczać przed nimi m.in.: szpitale, zakłady przemysłowe, supermarkety, sklepy, zakłady gastronomiczne, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, urzędy, szkoły i inne instytucje. Świadczymy również usługi dla klientów indywidualnych. Zabiegi wykonujemy w dyskretny sposób nie powodując przerw w pracy obiektu. Wszelkie działania owadobójcze czy gryzobójcze poprzedzamy oceną sytuacji, po której podejmujemy właściwe działania.
Zakres działań firmy MARAND:

1. Identyfikujemy szkodniki.

2. Monitorujemy aktywności szkodników łącznie z zakupem i montażem stacji kontrolnych ( pułapek feromonowych, lamp owadobójczych, karmników deratyzacyjnych, pułapek żywołownych na gryzonie).

- w ramach monitoringu rozpoznamy obecność szkodnika i miejsce jego występowania,

- oszacujemy wielkość populacji w terenach i obiektach,

- określimy niezbędne działania korygujące i naprawcze,

- utworzymy bariery ochronne przed szkodnikami.

3. Zastosujemy prewencyjne i interwencyjne zabiegi ochrony obiektów przed szkodnikami. Poprzez różne metody mechaniczne, fizyczne i chemiczne.

4. Ocenimy skuteczności zabiegów i w razie potrzeby wprowadzimy działania korygujące.

5. Stosujemy preparaty z atestem bezpieczne dla środowiska. Działamy wykorzystując zabiegi gazowania, oprysku, a także karmniki deratyzacyjne, pułapki żywołowne, stacje lepowe, lampy owadobójcze, żele, pasty, kostki.

6. Po wykonaniu każdego zabiegu sporządzamy odpowiednią dokumentację zgodną z wymogami HACCP i pozostawiamy kartę charakterystyki substancji niebezpiecznych.

7. Wykonujemy również nietypowe usługi np.: odławianie żywych gryzoni i innych zwierząt (koty), likwidujemy gniazda os i szerszeni.

8. W razie nietypowych zagrożeń dla środowiska przez szkodniki współpracujemy z entomologami z SGGW w Warszawie.
Oferujemy konkurencyjne ceny !

Zapraszamy do współpracy


Dezynfekcja - (odkażanie) to niszczenie w środowisku zewnętrznym (a także na powierzchni ciała) wegetatywnych form drobnoustrojów, głównie drobnoustrojów chorobotwórczych. Do dezynfekcji stosuje się metody fizyczne (wysoka temperatura, różne rodzaje promieniowania) i chemiczne.

- dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami

- dezynfekcja mieszkania po zmarłym

- odkażanie pomieszczeńDezynsekcja - zwalczamy insekty - karaluchy, mrówki faraona, pchły, pluskwy, komary, osy, szkodniki magazynowe metodą gazową (fumigacja) i opryskową (wołki, rozkruszki, trojszyki). Szkodniki zwalczamy w różnych obiektach za pomocą środków opryskowych, a także wykładając specjalne trutki pokarmowe w postaci żelu i granulek. Trutki te są nieszkodliwe dla otoczenia i mogą być stosowane np.: w hotelach, szpitalach, sklepach, magazynach, bez konieczności przerywania działalności tych obiektów.

Deratyzacja - zwalczamy gryzonie tj. myszy i szczury środkiem, po którym nie giną od razu, lecz po kilku dniach, nie wzbudzając w swoim środowisku nieufności do pobieranego preparatu.

- odszczurzanie budynków, piwnic

- deratyzacja magazynów

- działania profilaktyczne
 

Opinie

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do tego profilu

  Schowek (0)

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę